Zorhajn tažení 2011
zor.png

Kdy: 14. - 16. 10. 2011
Kde: Kunvald - Kamelot
Počet hráčů: dvě skupinky pro 4-6 hráčů
Pořádá: Zorhajn
Vlastní stránky: http://zorhajn.org/event.php?id=tazeni15
Účast: volná
Kontakt: zc.manzes|anehtaK#zc.manzes|anehtaK


Legenda

„… neměli sme je sem dnes vůbec pouštět!“ Starý muž na druhém konci stolu se na něho vyčítavě podíval a němým výrazem mu naznačil, že jeho opilecký žvásty ho nezajímají. Potom se znova napil zvětralého piva, které stálo před ním a odvětil svému spolustovníkovi. „Řikáš to pokaždé, když se tu někdo z nich ukáže, co ti na nich tak vadí?“ Tuhle prázdnou otázku už mu pokládal snad tisíckrát, ještě než ji dořekl, věděl odpověď… „Sou přece jiný, když před náma musej furt něco skrejvat, ať vypadnou, dyť všichni vod nich už dávno vodtáhli. Tak co tu furt chtěj, nikdo tu o jejich chytrý rady, ani pomoc nestojí!“.
„Máš pravdu, sou jiný, už sem nepatří, jejich čas prý skončil, ale proč je nenecháte na pokoji?“ Stařík začínal být pomalu z debaty znechucený, věděl, jak skončí.
Pohádají se.

Pak začne Jørgen burcovat celou hospodu a to už nechybí mnoho, aby se zaleskla dýka. A to on nechce, chce jen v klidu dopít a vrátit se zpět domů a přemýšlet co bude dál.
Patřil, stejně jako Jørgen a vlastně všichni tady okolo k Rybred. Rybred byl mocný a silný kmen který před lety přišel odněkud ze severu. Jejich dravý způsob života je brzo vynesl na vrchol a dnes si mohli konečně užívat zaslouženého klidu a vítězství. V okolních lesích se však ještě stále ukrývali ti, kteří tu žili dlouhá léta před nimi. Začali jim říkat „hrdinové“. Ne proto, jak se chovali, ale proto, jací ve skutečnosti byli. Zkušení a nepřekonatelní válečníci, moudří mágové a nemluvní lovci, přesní zabijáci. Byli mistři ve svém povolání a byli nepřekonatelní. Byli až příliš dokonalí a to byla jejich slabina. Proto je také Rybred začali nenávidět.

Nebylo tomu ale vždy.
Zpočátku k nim vzhlíželi a učili se od nich jejich po generace děděné znalosti, ale pak se něco změnilo. Zjistili, že vědí něco víc, nejen že ovládají manu, to přeci není zas takové umění, ale jako by žili úplně jiný život, život na úkor ostatních. Život plný hrdinství a odvážných činů. Život, který jim začali závidět. Něco před nimi skrývali.
Pak začali první z nich odcházet. Sami poznali, že jejich čas zde vypršel.
Bez rozloučení, bez jediného slova vysvětlení. Spolu s nimi však odcházelo i něco jiného. Krajina se začala měnit a tahle část světa přestávala být tím, čím byla dříve. Hledat viníka nebylo těžké. Začal hon. Chtěli zjistit, kdo vlastně oni hrdinové jsou a co je příčinou všech těch změn.

Za každou cenu.
Ti, kteří neodešli, jakoby ještě udržovali poslední střípky onoho křehkého tajemna, které se stalo jejich prokletím.
Stařík se znovu napil a pomalu se začal zvedat od stolu. Věnoval ještě letmý pohled skupince hrdinů, kteří seděli v rohu krčmy. Nezáviděl jim, přesto ale i jeho hlodala myšlenka, co je zde v tomto kraji ještě drží. Bez rozloučení odešel a nechal napjatou hospodu svému osudu.
Krve už viděl dost.

O hře

Zorhajn tažení 15. proběhne na stejném místě a bude ve stejné duchu jako předchozí ročníky. V plánu je několik kosmetických změn, ale organizační věci jsou skoro stejné. Opět bychom rádi obsadili dvě družinky jednu pro začínající hráče nejlépe mladších ročníků a druhou RolePlayingovou ze zkušených ostřílených hráčů. Navíc bude ve hře několik CP, které budou mít vlastní historii a větší možnost zasahovat do příběhu. Místa jsou zatím volná, takže kdo dřív přijde…
Hráči budou přímo oslovováni organizátory na základě podané přihlášky, nebo aktuální potřeby.
Pokud máte vlastní představu jaký typ postavy byste chtěli hrát můžete to napsat přímo do poznámek u přihlášky, nebo kontaktovat organizátory na zc.manzes|anehtaK#zc.manzes|anehtaK


Galerie

(autor Drirr)

{"module":"wiki\/image\/FlickrGalleryModule","params":{"photosetId":"72157629226262324"}}

Plná galerie:

http://drirr.rajce.idnes.cz/Zorhajn_tazeni_2011

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License