Září 2014

Dungeons and Dragons: Miniatures

DnD.png

Kdy: 3. 9. 2014 od 18.00
Kde: Čajový klub Paleta, ul. Štolbova
Pořádá: LarPard a Čajový klub Paleta
Účast: volná
Vstupné: 0 Kč
Kontakt: zc.drapral|drapral#zc.drapral|drapral

Rychlé figurkové bitvy podle pravidel DnD 4e. Souboje pro dva hráče, kde o vítězství rozhoduje jak hod dvacetistěnkou, tak taktické myšlení. Přijďte si vyzkoušet malé armády (většinou 4 - 6 postav), procvičit strategii, zažít trochu adrenalinu a třeba i vyhrát! K dispozici bude vše, co k tomu potřebujete, včetně znalce pravidel.


Deskovky s čajovnou

deskovky.png

Kdy: 10. 9. 2014 od 17.00
Kde: Čajový klub Paleta, ul. Štolbova
Pořádá: LarPard a Čajový klub Paleta
Účast: volná
Vstupné: 0 Kč
Kontakt: zc.drapral|drapral#zc.drapral|drapral

Logické myšlení, strategie, komunikace a hlavně zábava. To všechno nabízí hry v jedné místnosti u jednoho stolu. Staň se hledačem pokladů ve stylu Indiana Jonese a najdi cenné okultní předměty dřív než nacisté v nádherně propracované hře Fortune and Glory! Nebo chceš raději stát vládcem podzemí a pořádně zavařit hrdinům, kteří si přišli pro tvé poklady? To všechno a mnohem víc nabízí nepřeberné množství her, které budete mít k dispozici. Na místě budou také zkušení lektoři, kteří poradí, doporučí konkrétní hru a vysvětlí její pravidla. Tak neváhej, neboj se a přijď si zahrát. Bude tě to bavit.


Deskovky s knihovnou

desk2.png

Kdy: 25. 9. 2014 od 15.00
Kde: Krajská knihovna v Pardubicích, dětské oddělení
Pořádá: LarPard a Krajská knihovna v Pardubicích
Účast: volná
Vstupné: 0 Kč
Kontakt: zc.drapral|drapral#zc.drapral|drapral

Víš, že deskové hry už dávno nejsou jenom Člověče, nezlob se nebo Dostihy a sázky? Víš, že moderní deskové hry ti umožní dělat úplně cokoliv? U jednoho stolu můžeš v jednu chvíli zachraňovat svět před nemocemi (Pandemic), hrát si na skupinu bláznivých dobrodruhů (Munchkin), stát se dobyvatelem japonských provincií (Shogun) nebo se prostě jen bavit chováním a trénováním příšerek (Příšerky z podzemí). Tyto a mnoho dalších her čeká v knihovně, kde budeme také my, abychom ti všechno rychle a srozumitelně vysvětlili a klidně si s tebou i zahráli. Tak neseď doma a přijď si něco zahrát. A klidně vezmi i své přátele! Vstup je umožněn i těm, kdo nemají kartu do knihovny.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License