Zapomenuté příběhy II
pri.png

Kdy: 24. - 25. 10. 2009
Kde: Hradec Králové
Pořádá: Shadows of HK
Počet hráčů: 20-30
Vlastní stránky: http://www.zapomenutepribehy.wz.cz/2009/index.html
Účast: na přihlášku
Kontakt: zc.murtnec|yhebirpetunemopaz#zc.murtnec|yhebirpetunemopaz


O světě:

Myslíte si, že svůj svět znáte dokonale, že jste svými vlastními pány a máte pod kontrolou jak sebe, tak své okolí? Jak velký je Váš omyl! Podíváte-li se totiž pozorněji, spatříte, jak od Vašich končetin a hlav vedou drobné, sotva postřehnutelné drátky, jak se ztrácejí kdesi ve výši a jak za ně kdosi tahá. Kdosi neznámý, tajemný, nepostřehnutelný…
Nazvěme ho třeba Stínem.
Stínem starším, než si vůbec dokážeme představit. Stínem, jaký viděli už naši prapředkové v jeskyních. Stínem v nás, ztělesněním nadpřirozeného principu ovládajícího náš život.
Desítky a stovky Stínů spolu denně vedou tajné války o lidské duše; handrkují se a bojují, politikaří a pomlouvají, vrážejí dýky do zad, milují a nenávidění – všechno jen proto, že chtějí vládnout. Nenasytná monstra lačnící po moci a po víře ve vlastní ideály, neohlížející se okolo sebe, zběsile porážející všechno, co jim stojí v cestě. Pokud možno v rukavičkách.
Účastníte-li se našeho LARPu, pak vězte, že právě takové monstrum – Stín, posedne vaší duši. Stanete se avatarem archetypálního principu a budete bojovat do posledního dechu, neboť čas velkých změn nadešel!archetypů se blíží a Vy na ni dostanete zálusk. Věřte mi, že vítěz bere vše!


O hře:

Zapomenuté příběhy budou dvoudenní sociálně-politický larp ze současného světa pro 60 hráčů, připravený organizační skupinou Shadows of HK. Vaše postavy budou lidmi, jejichž duše posedlo chapadlo některého z archetypů (např. Matky, Alchymisty, Ekonoma). Celá hra bude koncipována jako boj o moc a o větší šance na zvolení - vrcholem larpu totiž bude závěrečná volba toho, kdo na nejbližší časy ovládne chod dějin. Pokud nejste příliš politické typy a preferujete spíše dramatické hraní rolí, můžete se hry účastnit jako jedna z mytologických bytostí z lidského podvědomí (např. satyr, víla, upír).

Historie a Pravidla


Dojmologie

Skřítek

Gabriela

Anýska

Grigorij


Reakce organizátorů

Kviiik

Darog

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License