Wod Larp
wod.png

Kdy: 1.2.2010 - 28.2.2010
Kde: Jaroměř
Pořádá: Anax, DrD Jaroměř
Počet hráčů: minimální kapacita hry je 10 lidí, maximum 20
Vlastní stránky: http://www.drd-jaromer.estranky.cz/stranka/wod---larp
Účast: věk alespoň 15 let, přihlašovaného musí organizátoři osobně znát, nebo se za něj někdo zaručí, ochota jít naplno do hry.
Kontakt: zc.manzes|lohkaj#zc.manzes|lohkaj


O hře

Bude se jednat o měsíční městský LARP ve stylu WoD situovaný do dnešní doby, hrát se bude 24 hodin ve dne v noci, ve škole i na ulici.
Nečekejte jen divokou "vyvražďovačku". Hra by měla mít hlavně detektivní a lehce ponurý charakter okořeněný samozřejmě i kýženou akcí!
Akce je určena jak pro členy DDM, tak pro jaroměřskou veřejnost.
Cena: okolo 200Kč, ale počítejte s tím, že si často budete muset kupovat kredit… spousty věcí se budou řešit po telefonu.


Přihlášení

Přihlásit se na akci je možno do 31.12.2009 na email zc.manzes|lohkaj#zc.manzes|lohkaj nebo osobně, v přihlášce musíte mít vybranou rasu, dovednosti a napsaný životopis, charakterník cca na A4, mobilní telefon, fotku (na které jste zřetelně poznat) v digitální podobě…
Časem se tu objeví další podrobnosti - pravidla obecná, tak dovedností, rasová pravidla nebudou veřejná, takže si rasu (člověk, upír, vlkodlak) předem promyslete…jsem nakloněn i vašim vlastním nápadům za co by jste rádi hráli…jen to potřebuji dost dopředu (opět platí pravidlo kdo dřív přijde, ten dřív mele).


Pravidla

Ke stažení zde.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License