Turnaj pro lolit: Dojmologie

Darien:

Děkuji za hru. I když jsme museli odejít dříve, než bylo původně v plánu, zanechalo to na mně velmi dobrý dojem. Velmi příjemné setkání, řekla bych.

Vendetta

Tak se nějak připojím. Díky za příjemné posezení s přáteli. A tak nějak se omlouvám zúčastněným, že jsem utekla, ale už i tak jsem měla ke konci cesty autem problém neusnout, bo ti dva vzadu tam poklimbávali a brouček mlčel a kazeťák mi v autě nefunguje. Takže jsem nakonec ráda, že jsem nezůstla déle, protože jinak nevim nevim, jak by cesta dopadla.
Jinka hra: Zpoždění - s tím se počítalo, nikdy se nezačne na čas, ale nečekala jsem desátou hodinu.
Nemyslim si že by to bylo vymyšlený špatně, bylo to řešený netradičně a popravdě mě ty dovednosti nakonec trochu zarazily. Pocítila jsem ale při auspexu potom nechut ho používat, protože mi povětšinou neřešil problém, Vědět druhého dovednost je fajn věc, ale dá se to poznat i jinak. Spíš jsem čekala že se o dotyčném dozvím něco víc z jeho hlavy a tak. Trochu jsem se bála, jak se to povleče, protože ze začátku panovala na plese značně ponurá a mrtvá atmosféra (čekala jsem od zúčastněných nemrtvých trochu života ), naštěstí se to pak hnulo. Jen škoda, že okolo té půlnoci to opět začalo být zase mrtvé a postřehla jsem, že někteří se zasekli a nemohli dál. Mě tedy taky někam zdrhnul kvest a pak nebylo ho možné dostat do lesa, ale snažila jsem se aspon o konverzaci. Po slezině sabbatu a následném vyčkávání už jsem ale neměla sílu a předala žezlo Kvíkovi a jak t dopadlo pak nevim.
Závěrem. Nápad hezkej, řešenej nakonec docela rozumně, jen se to nějak ploužilo, mi přijde.

Kviiik

Akce se (dle mého skromného názoru) celice vydařila, budu-li ignorovat mírný zásek cca ve třech čtvrtinách hry. Gillimu se povedlo přednastavit opravdu super atmosféru s povedeným příběhem, díky čemuž i hraní některých, jindy troufám si tvrdit mírně slabších, hráčů, dostalo na použitelnou úroveň. Postavy byly vyvážené, schopnosti vymyšlené dobře a ne moc složitě, takže pravidlový systém fungoval, což se o Pardubickém LARPu dá říci snad poprvé Líbilo se mi i řešení "questů" a herních událostí, kdy se atmosfericky i rekvizitově podařilo udělat z mála hodně - viz Lolitina hrobka. Co se negací týče, byly způsobené hlavě hráči - někdy mírné vykydnutí (mající jak známo řetězový efekt), jindy klasické spojení se obrovské herní frakce nepřipouštějící kompromis nebo jen individuální krpa některé z postav - bylo to snad poprvé, co hráčské krpy nedokázaly hru narušit nějak výrazně!!
Takže akci hodnotím dost kladně a bylo by fajn, kdyby se u vás v Perníkově povedlo podobnou úroveň když ne ještě vylepšit, tak alespoň udržet.

Khelben

Taktéž se přidávám, souhrou všech okolností byla hra opravdu povedená. Gratuluju Gili

Mors

Mě se akce hodně líbila i když jsme vlastně hrála jenom křoví. Z mého pohledu nebyly ani nijak velké proluky mezi akcemi.. stačila jsem i upíjet čaj a vesele konverzovat s okolím, aniž by mi něco zásadního uteklo. Příběh se mi líbil, závěr měl celkem grády a kdyby ten zbabělec markýz nakonec nezdrhl asi bych ho zakousla sama. Pravidla byla příjemně jednoduchá i když jsme nakonec použila jedinou dovednost - fireball. Takže…jen tak dál.


Reflexe organizáta Gillyho:

Hra začala se značným zpožděním, omlouvám se..
Poměrně mne mrzelo to, ž turnaj nevyšel dle mých představ… Byl rozplizlý, neuspořádaná, nepřehledný a trapný…. Málo přihlášených tomu mnoho nepřidalo.. Museli zaskočit orgové aj CP… Díky Vám.
Největší zásek jsem pozoroval při otvírání prvního klíče…Spousta hráčů oblízala stromy a duté kmeny… Chodili za orgi v beznaději a naléhali, že už opravdu prošli světa kraj a, že to nikde není… Poradili jsme, že to není strom, ale existence schopna pohybu… Nakonec už ani nevím jak se byli schopni dopídit Herdy… A zabili ho…
Jako velké plus beru kostýmovou připravenost.. Smekám před drtivou většinou zůčastněných!!
Během hry mne mile překvapilo několik scén.. Očůrání kněze, pro získání krve údajného vraha.. Potom snaha o čtení v mysli údajného vraha.. Překvapil mne ultramegabruNtálimba seskok Ady z oltáře a jak teprve musel překvapit Maa.. Překvapila mne smrt nejmenovaného zúčastněného…
Hra byla sělaná asi tak, že půlku mělo zabrat křísení Lolit… Což bylo jakš takš podchycené… Ale poté mělo přijít její probuzení… Nevěděli sme co potom bude následovat… Probudí ji Kamarilla??? Lolit obviní Mefista?? Saba a Lolit utečou?… Nebo ji nikdo neprobudí??
Nakonec ji probudil tedy Sabat.. A společně s šílející Lolit začal vraždit… Byla to sice nečekaná, ale rozhodně plnohodnotná uzávěrka za společným večerem…
DĚKUJI VŠEM ZÚČASTNĚNÝM…. A omlouvám se.. Dost dlouho trvalo než jsem se k tomuto dokopal a tak jsem toho hromadu zapoměl… Budu rád za doplnění…


Fotogalerie

{"module":"wiki\/image\/FlickrGalleryModule","params":{"photosetId":"72157631425035286\/"}}

Plné fotogalerie:

http://turiel.rajce.idnes.cz/Turnaj_pro_Lolit_2008_by_Maruska/
http://vendi.rajce.idnes.cz/Turnaj_pro_Lolit_-_7.6.2008_Mors/

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License