"Šoki"
soki.png

O mně (tato cast je umyslne psana bez diakritiky, nebot ji osobne nesnasim [pokrevni msta, tajna valka a tak..] )
K larpum jsem se dostal skrze dilo A. Sapkowskeho a jeho zaklinace. Na larpy jezdim uz nejaky ten patek a mezi me nejoblibenejsi akce patri Darionovo Bezkrali, coz je dle meho nazoru nejlepsi Larp-svet v Cechach, Warhammer Larp organizovany skupinou Nandor (alespon doufam) na ktery rad jezdim kvuli velmi dobre atmosfere. Z bitev pak pravidelne jezdim na B5A a MPP.
Co se tyce me organizatorke kariery vzdy se snazim, aby se na akci bavili jak hraci tak i bestiar a zaroven zachovat logicky vyvoj hry. K nelarpovym aktivitam patri Shadowrun (prevazne GM kovani) a uz zminena Magic:The gathering.


Hospoda mezi světy

Původně komorní larp vychazející z prostředí larpu Kyselá Prdel organizovaného Finmerem se zvrhnul v rozvíjející se svět a zcela samostatnou hru. Každý ročník organizuji s tím, že bude poslední, leč každý ročník mi hráči vyhrožují násilím na mé osobě, pokud nebude pokračování a pravidelně pod tíhou jejich argumentů (kolik sakra může mít to bourací kladivo?) organizuji další. Momentálně malá akce leč mám v plánu ji rozšířit pro větší počet hráčů.
Organizační team je složen z mé chaotické maličkosti, racionální Sirael a obětavé Psycho, bez které bych pravěpodobně v půlce hry zemřel na celkové vyčerpání organizmu.
Nepravidelným orgem je též Keret, bez kterého by byl svět o jednu pětinu chudší, a Tauch, který pravidelně tvoří druhou petinu (a 1/2 bestiáře).
Stránky projektů: http://larpard.wikidot.com/hospoda-mezi-svety-2007 a http://larpard.wikidot.com/hospoda-mezi-svety-2008 a http://larpard.wikidot.com/hospoda-mezi-svety a http://larpard.wikidot.com/hospa-runda

Ravnica Larp

Jakožto čerstvý a zapálený hráč hry Magic:The gathering jsem si jednou řekl že by bylo zajímavé zjistit, jak by to vypadalo na sněmu všech Guild sveta Ravnicy. Bohužel jediný způsob, jak něco takového provést, je zorganizovat si na to larp, neboť druhy takhle šílený organizátor se jen tězko hledá. Abych vyvážil míru šílenosti na mez překousnutelnou normálním (normalním?!) hráčem, kompenzuje moji šílenost
Mors tou svou. Snad se povede udělat ten pravý mix a povede se hra, při které se budou bavit všichni.
Stránky projektu: http://larpard.wikidot.com/ravnica

Kontakt: ICQ: 258 398 998 (Xeno)

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License