Škola
skola.png

Kdy: 17. 7. 2011 8:00 - 12:00
Kde: Česká Třebová, areál GameConu
Pořádá: Kamil Buchtík a Břéťa Šopík
Počet účastníků: 24+3
Účast: V rámci programu GameConu
Odkaz: http://www.gamecon.cz/larp/skola (domovská stránka http://kamil.larp.cz/skola/)
Kontakt: zc.pral|limak#zc.pral|limak
Sdílet: Facebook


O hře

Vzpomínáš na šťastná a radostná léta na základní škole? První pusa, první cígo. Největším úspěchem roku bylo získání kartičky oblíbeného hokejisty. Nejčtenější literaturou fotoromán z Brávíčka. Poznámka v žákajdě se jevila jako neřešitelný problém. Chceš to prožít znovu? Hurá do Školy!

Škola je odlehčený zábavný larp pro 24 žáků a 3 učitele. Odehrává se v prostředí páté třídy základní školy devadesátých let (to aby hráči nebili pedagogy hrané organizátory). Pátá třída, období, ve kterém se největší nepřátelé nachází v protější třídě a kdy milostné psaníčko nevyhnutelně vyvolá posměšky spolužáků. Tato veselá hra je vhodná jak pro prvohráče, tak pro ostřílené larpery. Užije si ji zkrátka každý (experimentálně ověřeno).

Hra Škola je zaměřena na hraní dramatických situací, rozhodně v ní nejde o vítězství či vciťování se hluboko do charakteru postav. Je vystavěna na nadsázce a extrémních charakterech. Ať už chcete být ultraslušným šprtem či největší raubířkou ve škole, pojďte se vrátit do školních lavic!

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License