Odznak
odznak.png

Kdy: 16. 7. 2011, 19:00 - 23:00
Kde: Česká Třebová, areál GameConu
Pořádá: Kamil Buchtík
Počet účastníků: 8
Účast: V rámci programu GameConu
Odkaz: http://www.gamecon.cz/larp/odznak
Kontakt: zc.pral|limak#zc.pral|limak
Sdílet: Facebook


O hře

Odznak je konverzační komorní LARP z prostředí divoké čtvrti současného Los Angeles, žánrově by se dal označit jako „seriálová detektivka“ (hra samotná je inspirována televizním seriálem The Shield, jehož znalost před hrou výrazně NEdoporučujeme).

Můžete očekávat množství zápletek, dramatické divadelní situace, možnost hráčů výrazně ovlivnit chod hry. Naopak pokud byste radši řešili policejní případy skrze množství připravených indicií, máte rádi jasně určený příběh, který vám zaručuje zábavu, můžete být hrou zklamáni.

Každý z osmi hráčů bude představovat jednoho z policistů stanice ve Farmingtonu. Dostane jednak obecné instrukce, ale také samozřejmě informace o své postavě. Těch je poměrně hodně, nicméně hráč bude jasně vědět, které jsou pro jeho hru nejdůležitější, ostatní spíše dokreslují kontext situace. Hra samotná trvá zhruba dvě hodiny, po ní následuje zpětná vazba. Formát tedy odpovídá obecné představě o tom, jak by měl vypadat komorní LARP.

Odznak je určen primárně pro hráče, kteří již mají s LARPy nějakou zkušenost. Hra klade nároky na vžití se do prostředí, práci s herními informacemi a zejména určitou seberegulaci ve směru snahy hru vyhrát (ano, některé postavy mohou hru vyhrát v prvních deseti minutách – ale to není cílem hry).

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License