Leden 2015

Dračí doupě v knihovně!

DnD.png

Kdy: ve čtvrtky
Kde: Krajská knihovna v Pardubicích
Pořádá: LarPard a Krajská knihovna v Pardubicích
Účast: na přihlášku
Vstupné: 250 Kč na půl roku
Kontakt: zc.drapral|neirad#zc.drapral|neirad

Knihovna nabízí pro starší děti pravidelný čtvrteční kroužek. Jde o dobrodružnou stolní vyprávěcí rolovou hru na hrdiny Dračí doupě. Je to druh hry, kde hráči zaujímají role vlastních vymyšlených postav pak za ně v samotné hře jednají. Společně s ostatními pak pomocí vyprávění staví společný příběh. Hráči se tak stanou přímými účastníky příběhů, které by jinak jen četli v knihách nebo viděli ve filmech. Stačí k tomu papír, pár kostek a fantazie.


Deskovky s čajovnou

deskovky.png

Kdy: 14. 1. 2015 od 17.00
Kde: Čajový klub Paleta, ul. Štolbova
Pořádá: LarPard a Čajový klub Paleta
Účast: volná
Vstupné: 0 Kč
Kontakt: zc.drapral|drapral#zc.drapral|drapral

Logické myšlení, strategie, komunikace a hlavně zábava. To všechno nabízí hry v jedné místnosti u jednoho stolu. Staň se hledačem pokladů ve stylu Indiana Jonese a najdi cenné okultní předměty dřív než nacisté v nádherně propracované hře Fortune and Glory! Nebo chceš raději stát vládcem podzemí a pořádně zavařit hrdinům, kteří si přišli pro tvé poklady? To všechno a mnohem víc nabízí nepřeberné množství her, které budete mít k dispozici. Na místě budou také zkušení lektoři, kteří poradí, doporučí konkrétní hru a vysvětlí její pravidla. Tak neváhej, neboj se a přijď si zahrát. Bude tě to bavit.


Deskovky s knihovnou

desk2.png

Kdy: 22. 1. 2015 od 15.00
Kde: Krajská knihovna v Pardubicích, dětské oddělení
Pořádá: LarPard a Krajská knihovna v Pardubicích
Účast: volná
Vstupné: 0 Kč
Kontakt: zc.drapral|drapral#zc.drapral|drapral

Víš, že deskové hry už dávno nejsou jenom Člověče, nezlob se nebo Dostihy a sázky? Víš, že moderní deskové hry ti umožní dělat úplně cokoliv? U jednoho stolu můžeš v jednu chvíli zachraňovat svět před nemocemi (Pandemic), hrát si na skupinu bláznivých dobrodruhů (Munchkin), stát se dobyvatelem japonských provincií (Shogun) nebo se prostě jen bavit chováním a trénováním příšerek (Příšerky z podzemí). Tyto a mnoho dalších her čeká v knihovně, kde budeme také my, abychom ti všechno rychle a srozumitelně vysvětlili a klidně si s tebou i zahráli. Tak neseď doma a přijď si něco zahrát. A klidně vezmi i své přátele! Vstup je umožněn i těm, kdo nemají kartu do knihovny.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License