Larp Řád: Východní hrozba
rad.png

Kdy: 16. - 21. 8. 2010
Kde: Místo se hledá
Pořádá: Rytíři osudu
Počet hráčů: 100
Vlastní stránky: http://rad.larp.cz/index.php?stranka=o_larpu.php&lista=1
Účast: volná na přihlášku, informace na stránkách
Kontakt: darkbaxter(a)klikni.cz

Sdílet: Facebook


O hře

LARP Řád je několikadenní fantasy hra, s více než desetiletou tradicí. Hra je zaměřená především na hraní postavy ve světě zvaném Feldar. Feldarská historie se odvíjí od reálných činů jednostlivých hráčů, kteří ji mají možnost ovlivňovat a měnit svou hrou.

Hra je narozdíl od bitvy daleko méně bojová (ikdyž boje a bitvy a různé souboje tu taktéž občas zažijete) a soustředí se spíše na politiku, obchod, dobrodružství a magii.

Na hře platí přísná kostýmová povinnost a kostýmy se vyžadují na vysoké úrovni. Do hry není vpouštěn nikdo, jehož kostým neodpovídá charakteru jeho postavy. Stejnětak je zde kladen důraz na dobrou úroveň hereckého stvárnění vašich postav. Hraje se a mluví se systémem "Echtre", tedy co dělám já, dělá moje, nic neexistuje "neherně" nebo stylem "technická".

Hry se mohou účastnit pouze hráči starší 18ti let, mladší jedině se souhlasem rodičů (musí přinést písemné potvrzení, viz Dodatky). Na hru musí být každý předem připraven (tzn. mít postavu a k ní patřičný kostým a výbavu) jinak hraje bestiář.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License