"Kviiik"
kviiik%281%29.png

Jsem rád, že jste mě vzali meze sebe. Vážně… Sám bych s tím asi nic neudělal… Říkají mi Kvííík, ale to není důležité. O sobě toho moc nepovím. Snad jen, že jsem do „toho“ spadl někdy roku 2003 a že to od té doby jde z kopce. Snažil jsem se přestat, ale nešlo to. Vždycky v zimě to už už vypadá nadějně, ale jak přijde jaro, je to zase v háji. Je to zkrátka moc silné, silnější než já. Co s tím děláte vy? Já to zkoušel různě, ale nakonec se stejně zase vyválel ve stejném blátě… Horší než prokletí, tahle věc…
Díky za pozornost, tleskat nemusíte.

Kontakt: dancemacabre(a)seznam.cz


Shadows of HK (to jako Hradec Králové) 2003

Tam se to všechno podělalo. Podivné klišé s dvěma okultními skupinami, co chtějí ovládnout svět. Do toho pár upírů a drsní týpci ve slunečních brýlích, co se po nocích řežou v ulicích.
Stránky projektu: http://larpard.wikidot.com/shadows-of-hk-01

Shadows of HK II 2004

Komu není rady… Tentokrát v novém a načančanějším hávu. Mafie, feťáci, policajti, upíři a vlkodlaci. Teda, hlavně poslední dva zmínění. Poprvé jsme znesvětili kostel. Nebo to bylo až příští rok?
Stránky projektu: http://larpard.wikidot.com/shadows-of-hk-ii

Assassin

Cizí jméno a fotka, za pasem nabitá bouchačka. Teď ukaž, co umíš!

Shadows of HK III 2004

No jo, zas. Inspirace „Světem temnoty“ (WoD) nepopiratelná, i když v tomto zpracování samozřejmě lepší, zábavnější a víc na hraně zálona. Víc mafiánů, víc feťáků, víc upírů, nějací mágové a skoro žádní vlkodlaci.
Stránky projektu: http://larpard.wikidot.com/shadows-of-hk-iii

Shadows of HK IV 2005

Ctrl+c, ctrl+v. Plus duchové, víly, psychiatrická ordinace a bílé suspenzory pro vybrané hráče. Akce nabyla příliš velkých rozměrů, než aby ji Hradec dokázal pojmout. Nafouknuté ego prasklo jako velká bublina a bylo ujištěno, že už nikdy, opakuji NIKDY žádný podělaný LARP nebude.
Stránky projektu: http://larpard.wikidot.com/shadows-of-hk-iv

Undertown

No jo, tak ještě jednou. Už fakt naposledy! (A nejsem si jistý, jestli tahle akce nebyla ještě před SoHK IV)
Okultní prostředí se vrací, mrtvé legendy povstávají. Kdesi pod městem je místo, kam odcházejí pověsti, když už na ně nikdo nevěří. Pár posledních legend lidského nevědomí se místo snaží vypátrat a předělat k obrazu svému.
První hradecký plně kontaktní hardcore LARP se slzným plynem, vloupáním se bytů, střelbou v autobuse a týden nekončící paranoiou.

Zapomenuté příběhy (2009)

Odvykačka ve velkém. První místní LARP, který nezavání undergroundem, tentokrát v rozšířeném organizačním týmu.
Představte si svět, kde sny i noční můry ožívají.
Představte si, že v tom světě žijí bytosti ztělesňující všechna naše přání i obavy.
Představte si, že tam každá lidská emoce a potřeba má své zosobnění; je to svět, kde pojmy jako dobro, zlo, řád a chaos ožily a dostaly těla.
Představte si, že spolu bojují o moc.
A představte si, že se to děje všude kolem vás a vy o tom nic nevíte…
Stránky projektu: http://larpard.wikidot.com/zapomenute-pribehy-2008

Zapomenuté příběhy II (2010)

Znova! A větší! A lepší! A už vážně naposled…
Stránky projektu: http://www.zapomenutepribehy.wz.cz/2009/index.html

Střepiny (2012)

Střepiny je larp z prostředí postapokalyptické scifi pro 40. hráčů, žánrově se jedná o tragédii. Jde o politicko-dramatickou hru ve scifi prostředí, jaké jste nejspíše zatím v žádném jiném českém larpu nezažili. Za své těžce vydělané peníze toho dostanete opravdu hodně, od silikonových masek, přes kostýmy, počítačové projekce, herní databázi, robota, až po tragický a temný příběh hroutící se galaktické civilizace. Hra je stavěna jako dramatická a politická, přitom ale není možné ji vyhrát. Jedná se o tragédii, tak nepočítejte s tím, že vaše postava má šanci přežít nebo vyřešit svůj problém. Daleko spíše se objeví větší, nečekané problémy, které hru strhnou jiným směrem. Pokud má vaše postava temné tajemství, je vaším úkolem je prozradit, nikoli si je uchovat až do konce hry.
Cílem Střepin je vytvořit atmoséfu zániku a bezútěšnosti, a to v co nejautentičtějších kulisách zhroucené hi-tech civilizace.
Stránky projektu: http://strepiny.larp.cz/

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License