Pardubická odpoledne: květen 2013

Program na květen

Sdílet: Facebook

Deskovky s Paletou

deskovky.png

Kdy: 8. 5. 2013 od 17.00 do 21.00
Kde: Čajový klub Paleta
Pořádá: LarPard
Účast: volná na ohlášení
Vstupné: 0 Kč
Kontakt: zc.drapral|drapral#zc.drapral|drapral

Logické myšlení, strategie, komunikace a hlavně zábava. To všechno nabízí hry v jedné místnosti u jednoho stolu. Staň se hledačem pokladů ve stylu Indiana Jonese, ovládni Sedmikrálí nebo dožeň Draculu. Nebo chceš raději stát vládcem podzemí a pořádně zavařit hrdinům, kteří si přišli pro tvé poklady? To všechno a mnohem víc nabízí nepřeberné množství her, které budete mít k dispozici. Na místě budou také zkušení lektoři, kteří poradí, doporučí konkrétní hru a vysvětlí její pravidla. Tak neváhej, neboj se a přijď si zahrát. Bude tě to bavit.


Airsoft

airsoft.png

Kdy: 12. 5. 2013 od 15:00
Kde: Nemošický lesík
Pořádá: LarPard
Účast: volná na ohlášení
Vstupné: 0 Kč
Kontakt: zc.drapral|tfosria#zc.drapral|tfosria

Vyražte ven a zkombinujte tento výlet se zdravým sportem a adrenalinovým zážitkem. Poznejte nové tváře či se opět setkejte s těmi, co už znáte.
Vezměte si s sebou zbraň a ochranné brýle. Kalibr zbraně není omezen, jen u pokročilých elektrik zvažte, jestli raději nevzít jemnějšího bratříčka, neboť nebudeme vozit neprůstřelných vest. Pokud jste beze zbraně, víme, kde si zbraň půjčit, ozvěte se.
Po urputných bojích se přesuneme na nějakou chvíli do hospody, kde odbouráme nepřátelství mezi týmy :-).


Deskovky s knihovnou

desk2.png

Kdy: 23. 5. 2013 od 15:00
Kde: KK v Pardubicích, dětské oddělení
Pořádá: LarPard a KK v Pardubicích
Účast: volná
Vstupné: 0 Kč
Kontakt: zc.drapral|drapral#zc.drapral|drapral

Moderní zábava pro všechny. A nejen zábava. Už u těch nejmenších podporuje hraní deskových her logické myšlení nebo komunikační dovednosti. Zapomeňte na počítač nebo televizi. Ve spolupráci s pardubickou Krajskou knihovnou vám občanské sdružení Larpard nabízí možnost zahrát si se svými dětmi některou z řady deskových her. K dispozici máme hry pro malé i velké. Pro zkušené i pro ty, kteří ještě do světa deskových her nepronikli. Na místě budou navíc lektoři, kteří vám ochotně pomohou, doporučí konkrétní hru a vysvětlí její pravidla. Vstup umožněn i těm, kdo nejsou čtenáři knihovny.


Všechny prezidentovy zombie

zombies_2.jpg?noCache=1367319685

Kdy: 24. 5. 2013 od 18:00
Kde: Skautská klubovna na Vinici
Pořádá: LarPard
Účast: volná na ohlášení
Vstupné: 120 Kč / 50 Kč sleva pro studenty
Vlastní stránky: URL
Kontakt: zc.drapral|drapral#zc.drapral|drapral

Vítejte ve Spojených státech amerických, v centru moci svobodného světa!
Larp Všechny prezidentovy zombie se zaměřuje na schůzku prezidenta USA se skupinou jeho nejvyšších poradců. Během jejich setkání se nebude diskutovat o nic menším, než o vývoji situace kolem akutního „výskytu zombií na Jihu“. Zapomeňte na Romera, zapomeňte na voodoo. Zombie jsou totiž mnohem nebezpečnějším nepřítelem uvnitř Bílého domu než třeba na legendární dálnici 66, kde si k svačině dají maximálně pár řidičů.
Nechte se tedy pozvat na politické setkání na nejvyšší úrovni a vyzkoušejte si neotřelé politické jednání o rozhodně netradičním a tak trochu neživém problému. Nebojte se a přijďte si zahrát larp Všechny prezidentovy zombie, který vám přinášíme v českém překladu.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License