Proklatě dobré kuře
kure.png

Kdy: 5. - 8. 7. 2012 (podle aktuálního rozvrhu)
Kde: Letohrad
Pořádá: HZNM-con, Zak, Roslav, Toril, Spize, Amuldur
Počet účastníků: 7
Účast: V rámci HZNM-conu
Vstupné: Dobrovolné
Odkaz: http://hznmcon.tntsystems.cz/kure
Kontakt: přihlášení v rámci tohoto odkazu
Sdílet: Facebook


Legenda

Dlouho jsme si mysleli, že hrozby a varování vědců o ekologickém kolapsu Země byly jen plané bláboly a obchodní intriky. Nedávno nastala doba, kdy se každý z nás mohl názorně přesvědčit o jejich pravdivosti. Někteří se bohužel přesvědčili víc než by jim bylo milé, když při hladomoru pomřela skoro polovina obyvatelstva planety a my kdo jsme zbyli jsme nevěděli co bude dál. Tehdy se zjevil vědec a obchodník Fergusson, který přišel se syntetickým způsobem výroby kuřecího masa, který pomohl lidstvu z nejhoršího.
Na tohoto člověka, který změnil život každému z nás dnes vzpomeňme v tom nejlepším, protože jsou tomu dva dny, co odešel navždy.

Začíná zuřivá mediální kampaň, zprávu takové důležitosti jsme v médiích už dlouho neměli. Výsadní právo na přenos oficiálního pořadu do světového vysílání o Fergussonovi sponzorovaného vládami a firmou Fergusson Food Co. získává redakce British Daily Mirror. Tím se novinářům otevírá netradiční pohled do soukromí nejvlivnějšího člověka světa a dost možná objeví něco, co nečekali.

O hře

Proklatě dobré kuře je diskusní larp z novinářského prostředí pro 7 hráčů. Lze očekávat práci s informacemi, tajemstvími, množství intrik, zapletených vztahů a zřejmě i nějaké to morální rozhodování.


Diskuze

Add a New Comment
Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License