Vlna
vlna.png

Kdy: 19. 7. 2014
Kde: Pardubice
Pořádá: Martin „Doktor“ Čepelík
Počet účastníků: 6
Účast: V rámci festivalu Gamecon
Odkaz: http://gamecon.cz/larp/vlna
Sdílet: Facebook


O hře

Dne 17. 5. 2025 přestal existovat svět tak, jak ho známe. Ve 4:26 washingtonského času dopadla na hlavní město Spojených Států Amerických raketa s jadernou hlavicí vystřelená z oblasti Libyjské pouště a srovnala město i jeho okolí se zemí. O 7 minut a 54 sekund později reaguje na útok americká armáda a rozpoutává nejkratší válku v dějinách lidstva. Během necelých 24 hodin zahyne převážná část populace naší planety. Ve Spojených Státech Amerických se moci ujímá vládnoucí uskupení známé jako Kruh a vyhlašuje výjimečný stav… To vše se odehrálo před 26 lety. Dnes, v roce 2051, je jedinou svrchovanou mocí planety Země Kruh a jeho armáda. Výjimečný stav platí od roku 2025 a většina lidí se smířila s tím, že nikdy platit nepřestane. Ale ještě stále tu jsou lidé, kteří se nevzdali touhy po svobodě…

Komorní larp Vlna se odehrává na pozadí postapokalyptické totalitní společnosti roku 2051. Hráči během larpu ztvární členy odbojového hnutí, známého jako Vlna, kteří se dostali do situace, kdy jejich rozhodnutí může ovlivnit budoucnost lidstva. Do situace, která vyzkouší jejich přesvědčení i ochotu obětovat nejen sami sebe.

Poznámka: Exkluzivně pouze na Gameconu se larp Vlna bude odehrávat v opravdovém protiatomovém krytu, kam budou hráči převezeni.

POZOR! Larp Vlna navazuje na RPG 2025, jehož běhy budou probíhat v pátek. Přihlášení na toto RPG bude spuštěno v příští vlně. Velmi doporučujeme účastníkům larpu se na jeden z běhů RPG 2025 přihlásit!

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License