Děti Nezemě
nezeme.png

Kdy: 25. - 27. 2. 2011
Kde: Orličky u Jablonného nad Orlicí
Pořádá: Necron
Počet hráčů: cca 20
Vlastní stránky: http://www.inprostav.cz/awain/ (ve výstavbě)
Účast: na přihlášku
Kontakt: zc.liame|norcen#zc.liame|norcen


Legenda

Mezi Rmutnou bažinou a Lesními státy leží Nezemě. Nepatří nikomu. Žijí zde zločinci, vlkodlaci a nestvůry. Nejsou zde města ani osady, protože by se staly lákadlem pro draky. Ale svět se mění. U řeky Ztrach začíná stavba opevněné tvrze, schopné odolat všem útokům. Je to začátek kolonizace celé země.

Pro mnoho nestvůr to znamená špatné časy. Proto svolal kostěj Rešan setkání všech, ať lidí či nelidí, živých a mrtvých. Je třeba postavit se kolonizaci a uchovat si svobodu.


O hře

Protože bude opravdu velká zima a hodně sněhu, bude se hrát jen v sobotu, možná bude ještě v pátek někajé némocakční intro. Doporučujeme opravdu ale opravdu hodně teplý kostým a boty do sněhu. Hra bude mít trochu jiný koncept - hráči budou hrát nestvůry. Nějaké průběžné domlouvání asi bude spontánně probíhat na facebooku (kdo odkud pojede a kolik má míst v autě), ale všechny důležité informace budu samozřejmě posílat mailem.

Zimní víkendové tažení pro maximálně tři družiny. S jednou zajímavostí - hráči musí hrát nestvůry a budou mít i parametry nestvůr. Zapomeňte tedy na lidi, ale přijďte třeba jako upíři, elementálové, golemové, kostějové, stromy, prasata nebo želvy.


Galerie

{"module":"wiki\/image\/FlickrGalleryModule","params":{"photosetId":"72157628061515569"}}

Plná galerie

https://picasaweb.google.com/the.awain/201102DetiNezeme

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License