Assassin Vampire
wod.png

Kdy: od 3. 3. - 18. 4. 2010
Kde: Hradec Králové
Pořádá: o. s. Dračí skála
Počet hráčů: ?
Vlastní odkaz: http://paintball.jbsoft.cz/cz/Assassin_Vampire
Účast: volná na přihlášku
Kontakt: zc.manzes|cedarhllabtniap#zc.manzes|cedarhllabtniap


Assassin Vampire je adrenalinová hra, která poběží na jaře 2010 v Hradci Králové. Princip je podobný brněnskému světu mafiánů. Hráči budou rozděleni do několika Klanů a budou představovat bytosti hradeckého podsvětí, upíry, kteří na první pohled vypadají jako spořádaní občané, studenti! Pod vedením svých Starších Upírů se budou snažit ovládnout ostatní klany a nemilosrdně vládnout našemu městu!

Upíra nepoznáte na první pohled, snaží se vypadat jako jakýkoliv jiný obyvatel města. Bude likvidovat jiné upíry jiného Klanu, v případě ohrožení projeví svoji pravou podstatu a bude prchat před nebezpečím, ať už ze strany jiného klanu, či před tajemnou Inkvizicí!

Pravděpodobně nikdy žádného upíra v akci nespatříte, ale věřte, jsou zde a sbírají síly, aby na jaře mohli udeřit!


Legenda

Kdesi na věži hodiny odbily půl třetí…

Pouliční osvětlení bylo už 2 hodiny vypnuté. Kdyby kdokoliv pohlédl do okna ve druhém patře, asi by si nevšiml ničeho neobvyklého. Pozornější pozorovatel by spatřil obrys postavy prohledávající místnost. Žádný pozorovatel ale venku nebyl. Pršelo a navíc všichni obyvatelé města spali a nikdo neměl ani tušení, co se za okny bytu odehrává.

Norrel měl strašný hlad. Toto byl druhý byt, který dnes navštívil, ale ani zde neobjevil nikoho, kdo by jeho hlad mohl ukojit. Stejně jako předchozí, byl i tento byt opuštěný, ale zde mladý Brujah objevil známky boje. Převrhnutý konferenční stolek, rozbitý talíř od jídla se zbytky jakéhosi nechutného pokrmu ležel na koberci. Krvavé šmouhy na parketách v kuchyni by si oko smrtelníka asi nevšimlo, rozhodně ne ve tmě, která zde panovala. Přesto byla krev to první, čeho si všimly Norrelovy smysly. Nejdříve čich, když vstoupil do místnosti zrak a nakonec i chuť. Krev byla však dávno studená, bylo jí málo a tak zdaleka nedokázala ukojit hlad, kterým Norrel trpěl.

Toto bylo přeci území jeho Klanu, Starší povolil právě jemu, aby se krmil z těch smrtelníků, kteří žili v této části města! Jeho bratři by nikdy neporušili nařízení Staršího a nelovili v cizím revíru. Ledažeby…

Ledažeby to nebyl nikdo z jeho bratří, kdo se zde na území Brujahů opovážil nakrmit! Musí to oznámit svému Staršímu, někdo porušil Archontovy pravidla! Norrel zamířil zpět k oknu, kterým se dostal do bytu, když periferním viděním zahlédl stín, který přelétl přes tabulku skla. Stín? Nezdálo se mu to? Vždyť venku nesvítí jediná lampa! Nebo někde venku projelo auto a jeho reflektory mohly způsobit ten klam? Proč ale Norrel neslyšel zvuk motoru? On vlastně neslyšel vůbec nic! V bytě panovalo naprosté ticho, přerušované jen pravidelným kapáním vody z kohoutku v kuchyni. Opravdu neslyšel nic jiného? Brujaha se začala zmocňovat panika a rozhodl se, že raději rychle zmizí. Oknem raději ne, určitě se mu to jen zdálo, ale raději vyjde dveřmi a po schodech na ulici, než riskovat, že ho zvenku uvidí nějaké oči.

Norrel otočil klíčem, který byl vsunut v zámku zevnitř, odsunul bezpečnostní řetízek a potichu otevřel dveře do chodby. Ozvalo se zavrzání a on se bleskově otočil a v ruce se mu objevil nůž. Nic, asi se mu to jen zdálo, jistě vrzly dveře od bytu.

Pomalu vešel do temné chodby a dveře od bytu za sebou jen přivřel. Vlevo na stěně sice oranžově svítil vypínač, ale Brujah neměl problém vidět i za tmy, takže se ho ani nedotkl. Pomalu sestupoval po schodech do přízemí a přemýšlel, zda by neměl zkusit ještě jiný byt a překvapit jeho nic netušící obyvatele. Hlad byl nepříjemný, přesto snesitelný, a tak se rozhodl, že to vydrží a radši navštíví Staršího a sdělí mu své podezření. Pokud se to prokáže, nebude jeho hlad ničím ve srovnání s tím, co přijde.

Sešel poslední část schodů a několik málo metrů před ním byly vchodové dveře od domu. Přesto se Norrel zastavil a ztuhnul. Něco nebylo v pořádku! I když, co vlastně bylo dnes v pořádku? Najednou se před ním objevily dvě postavy! Musely se skrývat ve výklenku u dveří!

„Ventrue!“ bylo první, co Norrela napadlo. A také to poslední. Postavy u dveří natolik upoutaly Brujahovu pozornost, že si nevšiml třetí postavy, která vystoupila zpoza výtahové kabiny, která byla umístěna vedle schodů. Cosi stříbrného se nakrátko zalesklo v ruce toho třetího. Stačil mu jediný krok, pak jeden rychlý pohyb rukou pod bradou vyděšeného Norrela a byl konec.

Bezvládné tělo se se žuchnutím sesunulo na zem. Vrah zasunul předmět zpět do kapsy perfektně padnoucího saka a kývl hlavou na své dva společníky u dveří. Ti se beze slova otočili a vyšli ven na ulici. Ventrue, který zůstal v domě, chvíli stál nad nehybným Brujahem a pak se otočil a došel ke dveřím do jednoho z bytů. Měl opravdu radost. Nebylo podstatné, zda z toho, co se odehrálo před chvílí, nebo z toho, co hodlal udělat v tom bytě. Na jeho tváři se objevil úsměv, který odhalil dva prodloužené špičáky…

Kdesi na věži hodiny odbily tři čtvrtě na tři…


Pravidla

Ke stažení zde. Jde o formát .docx .


Zprávy z průběhu dění

4.3.2010
Dnes krátce po poledni bylo nalezeno tělo mladé pohledné dívky! Podle všech informací byla Michaele Borůvkové přeťata krkavice ve chvíli, kdy se nacházela mezi svými spolužáky v převlékárně. Očití svědkové tvrdí, že zde byl v době vraždy spatřen podezřelý, jako smrt bledý, mladík v černém!

Soudní lékař, který prováděl pitvu údajně napsal: "Neuvěřitelné, srdce oběti nebylo zastaveno v době vraždy, byo nečinné již několik let před "smrtí","
Bohužel, tuto zprávu máme z nejmenovaného zdroje a policie nám odmítla ji potvrdit, či vyvrátit.

Novinky o třetí oběti
Napsal nám náš pravidelný dopisovatel:
Zastávka Futurum okolo půl šesté večer, venku je zima a slunce právě zapadá, těch málo lidí, co je venku, spěchá na nákupy nebo domů. Na zastávce stojí postarší paní, muž ve středních letech a mladý kluk, tak kolem sedmnácti, prohlížející si právě novinky na billboardu. O 5 minut později se blíží po chodníků mladý pár, chlapec oblečen v černém, dívka taktéž. Ten mladý kluk se po přečtení bilboradu prochází sem a tam….pár už je na zastávce a partner v černém obleku se nervozně rozhlíží kolem sebe…maldík si mzití msedá na lavičku v čekárně…přijíždí autobus…pár se připravuje k nástupu…mladík vstává….autubus přijel….dál už nebylo nic vidět. Víme jen, že po opuštění autobusu zela zastávka prázdnotou a řidič našel na konečné mrtvého, bledého chlapce v černém obleku a dívku v bezvědomí…nikdo si ničeho nevšiml.

7. 3. 2010
Ze zápisků tajemného muže:
Sedí si takhle klučina na baru, srká pivo a najednou se zhorutí na stůl. Ne, není opilý…Petr Čmolík už své pivo niky nedopije. A Ventrue nás nebudou mít rádi…

Tato zpráva přišla do redakce dnes ráno anonymně. Policie potvrdila úmrtí neznámého mladíka včera večer v baru. Totožnost se prověřuje a není vyloučeno, že jde opravdeu o Petra Čmolíka. Co ale znaméná jméno Ventrue a koho nemají mít rádi zůstává záhadou.

8. 8. 2010
Anonymní dopis nalezený na místě smrti Šimona L.

Z deníku zabijáka:
Chodba je prázdná, z vedlejších dveří hučí spousta zapnutých počítačů. Asi by se tu nemělo kouřit, ale čert to vem. Můj člověk nejde a nejde, asi dostal strach a vůbec nepřišel. Jak by bylo vám, kdyby po vás šli všichni v celým městě? Cigaretu típnu o stěnu a chystám se odejít – v půlce vyučovací hodiny sotva půjde na záchod, pokud není úplně blbý. No to snad…
Dveře se otevřou, někdo vychází s třídnicí. Ne, tohle prostě není možné…
Když se krev mísila se zbytky cigaretového popelu, nebylo po mně zase ani stopy.

11. 3. 2010
Hrůzný nález mrtvé dívky!
Dne 11.3. v ranních hodinách bylo nalezeno telo mladé dívky, podle dokladů šlo o Lucii Matějkovou. Vše na místě činu nasvědčovalo tomu, že byla ušlapána davem na zastávce Alesandria. Výpověď svědků říká, že při vystupování z autobusu klopýtla a zmizela pod masou spěchajících lidí. Oficiální zápis zní ušlapána, nicméně našemu zdroji se podařilo zjistit, že v tajné policejní zprávě stojí, že oběť měla drobnou bodnou ránu přímo v krční tepně. Mluvčí policie nám toto však odmítl potvrdit. Fotografie náhodného kolemjdoucího ukazuje, že oběť měla za límcem vzkaz s krátkou výzvou: "Zabij, nebo budeš zabit…"
Vyšetřovatelé nám po naléhání a ukázání fotografie potvrdili, že je zde pravděpodobná souvislost s předchozími případy úmrtí několika mladých středoškoláků v Hradci Králové.

16. 3. 2010
Vražda za bílého dne!
Nezletilý pavel Zajíc byl dnes neznámým útočníkem napaden a usmrcen přímo na chodbě gymnázia J.K. Tyla. Jak přesně k útoku došlo, si svědkové nevybavují, ovšem shodnou se na tom, že Pavel umíral dlouho a ve strašných bolestech, jelikož podřezání, ačkoli bylo v důsledku provedeno úspěšně, provedl nejspíš amatér. Sectio, místo coby horizontálně penetroval larynx, poškodil arteria carotis, v důsledku čehož došlo k masivnímu haemorrhagie a následnému exitu.

16. 3. 2010
Policie pátrá
Včerejšího dne ve večerních hodinách na Terminálu hromadné dopravy v Hradci Králové byl zaznamenán podezřelý pohyb několika osob. Musí se jednat o organizovanou skupinu, protože místní kamerový systém byl krátkodobě vyřazen z provozu. Snažíme se analyzovat telefonáty z tel. budky, kterými nejspíš byli kontaktováni.
Dnes jsem zaznamenali další pohyb členů této organizace. Vyslané policejní hlídce se však nepovedlo podezřelé dohonit v hustém městském provozu. Dle svědků se jedná nejspíše o cizince hovořící maďarsky. Případem se zabývá protidrogové oddělení a oddělení pro organizovaný zločin, řekla mluvčí policie.

18. 3. 2010
Z anonymního dopisu do redakce: ,,Muselo se to stát! Byla to jen otázka času… Buď já… nebo on! Kain byl milosrdný a přenechal tu čest mě! Čekal jsem dlouho… Čekal jsem, až se mi jeho krev rozlije po paži. Dočkal jsem se! Ten prokletý malkavián musel zaplatit…"

19. 3. 2010
Na hradeckém gymnáziu řádí tajemná nemoc!
Již čtvrté záhadné úmrtí si tento týden na gymnáziu J. K. Tyla vyžádala podivná choroba, projevující se chudokrevností, zpomalením nebo zástavou srdce a končící násilným úmrtím v důsledku nepovedené operace krčního nádoru. Připomeňme, že k prvnímu případu došlo již v pondělí, kdy byl nakažený P. Zajíc nalezen s penetrovanou krční tepnou, o několik dní později byl s podobnou anamnézou objeven i P. Dušek. Dnes, tedy v pátek, postihla nemoc P. Špačka a V. Gacha. Původní odhady hygienické komise, podle kterých byly diagnostikovány jen osoby, jejichž křestní jména začínají na P, byly posledním nálezem vyvráceny - původ i možnosti prevence nemoci je tedy stále záhadou. V současnosti se uvažuje o dočasném zastavení provozu gymnázia, případně o jeho úplném zrušení. „Čtyři úmrtí za jediný týden jsou trochu moc,“ konstatovala nespokojená matka jednoho z dosud živých žáků.

Bytost shořela v plamenech!
19.3. 2010 Lehce před pátou hodinou v Batalionu u draků se stal podivný incident kteří popisují místní svědci takto. "Barman stál před vchodem a s někým si telefonoval, pak si pamatuju že k němu přišel takový týpek v rozšoupaných keckách, dotkl se ho a něco řekl a barman se otočil a chtěl utéct zpět do lokálu pak ale najednou shořel" toto potvrdilo i několik svědků, převážně místních štamgastů a mladistvých. Policie se na tento případ dívá s nadhledem jelikož u všech svědků nenaměřili hodnotu alkoholu v krvi pod dvě promile…

Assassin Tribune 24.3.2010
Vraždy pokračují! Dnes pravděpodobně mezi sedmou a půl sedmou hodinou ranní došlo k další vraždě mladého studenta. mluvčí policie nám zatím potvrdila, že se jedná o Jaroslava Studenta a že je tu opět jistá spojitost s vraždami v posledních několika týdnech. Zda se jedná spojitost se záhadnou ,,kráčející mrtvolu" Lucie Matějkové, či náhlou nemoc na gymnáziu J. K. Tyla, to se nám zatím zjistit nepodařilo. Smrt nastala, jak jsme zjistili od vyšetřovatelů, opět přerušením krční tepny. Dle výpovědí svědků, přítomných v autobuse, mladý student vběhl na poslední chvíli do autobusu se skupinkou posledních nastupujících. Další svědkové prý spatřili oběť opírající se v autobuse. Jakmile se však autobus začal vyprazdňovat a nebylo masy lidí, která mladou oběť doslova ,,udržela" ve vzpřímené pozici, bezvládné tělo se zhroutilo na zem… Nutno podoknout, že na místě činu, navzdory porušené tepně, nebyla ani kapka krve.

Dnes, tedy 29.3.10, bylo v raních hodinách nalezeno tělo mrtvého studenta Šimona Levitnera na autobusové zastávce Husův pomník. Policie se nám odmítla vyjádřit, ale podle našich zdrojů je bezradná a nedaří se jí sehnat byť jen jediného svědka. Zajmavé je, že tělo bylo nalezeno v důstojné posmrtné poloze a na jeho těle spočívala rudá růže s papírkem na kterém stála tato slova: Smrtí vše začíná, Ventrue. Co je to prapodivné slovo Ventrue netušíme, ale může nějak souviset s textem tajemného dopisu, který nám dnes dorazil do redakce: Pokud s někým hrajete šachy, po delší době zjistíte, že má první 3 tahy vždycky stejné. To platí i pro život, zvláště pak pro toho nešťastného Šimona, který sám ze sebe udělal lovnou zvěř. Když ráno dobíhá trolejbus číslo 7 a myslí přitom na školní povinnosti, zmenší se jeho zájem o dav spolucestujích nastupujích právě do vozu na pouhé přelétnutí…pak není nic jednoduššího, než být v davu.

4. 4. 2010
Policie dnes krádce po sedmé hodině večer zaznamenala telefoní hovor mezi dvěmi anonymními osobami. "Dneska jsem to viděl. Opravdu se tu něco děje. Byl jsem v Batalionu u Draka a najednou se jeden místní host skácel k zemi. Celý krk měl od krve. Co se to děje, že by se přeci jen vrátili a kdosi řval slovo: Ventrue, Ventrue… Co to znamená?" Najednou byl hovor přerušen. Policie nám pouze pověděla, že na celé věci intenzivně pracují. Vypadá to ale, že si neví rady a když si neví rady ani policie, tak kdo tedy…..

12. 4. 2010
V odpoledních hodinách v pondělí 12. dubna se u Magistrátu města Hradce králové zhroutil Ondřej Matějka. Spolužák, který prý v ten moment studoval příjezdovou tabuli městské hromadné dopravy, tvrdí, že když od Ondry odcházel, byl zcela v pořádku. Když se však otočil zpět, všiml si Ondry, ležícího na zemi a neznámého mladíka v černé bundě, sklánějícího se nad bezvládným tělem. Podle spolužáka Ondry se prý mladík snažil Ondrovi pomoci, nebo to tak alespoň vypadalo. Záchranáři, přivolaní k neštěstí s hrůzou konstatovali smrt Ondry Matějky. Policie přivolaná na místo činu ihned zajistila svědky a probíhá vyšetřování. Záhadou ale je totožnost mladíka, který se snažil pomoci a který, jak se zdá, byl na místě činu jako první. V seznamu svědků totiž nebyl žádný mladík s černou bundou.

Technické služby města Hradec Králové objevily v ranních hodinách v keři skryté tělo Petra Duška, letošního maturanta gymnázia J.K.Tyla. Je paradoxem, že místo činu bylo nejspíš pár metrů od jeho školy. Při výslechu jeho kamaráda ze třídy policie zjistila, že již nějakou dobu byl Petr kýmsi sledován přímo uvnitř školy.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License