Role

Role zde nabízené nejsou nutně mužské většina z nich muže být stejně tak dobře ženská. Jen se přechýlí jméno. Všechny role mohou být do jisté míry upraveny vám na míru, jen se nám musíte ozvat. Každá role má své nezastupitelné místo ve hře, svou motivaci, cíle a prostředky, kterými disponuje.
(obsazeno) - danou roli už někdo dostal.

Archivář: má malý obchůdek s okultní literaturou, mág. Místní říkají, že od inkvizice se jen tak neodchází, a tak má dozajisté tajemství, která skrývá.

Rezident Noční hlídky:(obsazeno) osoba, která dohlíží na pořádek v Pardubicích; je to mág , který se dobře zná s místními Jinými.

Operativec Noční hlídky: (obsazeno)inspektor české kriminálky pracující pro Jiné s cílem vyšetřovat loupež klenotů.

Operativec Denní hlídky:(obsazeno) osoba sledující nebezpečného teroristu. Upír.

Carlos: nebezpečný mezinárodní terorista a vrah schopný všeho. Podrobnost dodáme vážnému zájemci. Do hry bude mít pochopitelně krytí.

Překupník Artefaktů: (obsazeno)postava, která bude hodně scénická. Pokud máte chuť zabývat se víc příběhem a nevadí vám, že vás budeme směrovat, je to postava pro vás. Překupník by měl vypadat reprezentativně.

Vůdce ukrajinské mafie zvaný Ďábel:(obsazeno) správný mafián, který se nejen snaží vydělat na čemkoliv, ale stará se i o svoji kůži, neboť o tu mu půjde především a doslova. Vhodné pro někoho, kdo si chce zahrát tragickou roli a mít možnost se z tragédie dostat.

Levá ruka Ďábla: zástupce mafiánů až za hrob loajální svému šéfovi. Šaman a dlak s temnou minulostí.

Pravá pěst Ďábla: mafián a kriminálník do morku kostí, pracuje pro vůdce. Snílek zaměřený na zbraně.

Šef společnosti Stínová liška:(obsazeno) úspěšný pardubický podnikatel, který chce expandovat do širšího světa. Vhodné pro schopného vůdce. Mág.

Bezpečák Stínových lišek: řešitel silových obchodů a zajišťovatel bezpečnosti pro Stínové lišky. Ideální pro někoho kdo rád věci řeší přímo. Snílek

Zapuzený kněz:(obsazeno) kněz, který měl smůlu a jeho kariéra náhle skončila. Je mágem, který nechce o své magii ani slyšet a přesto ji občas musí použít, aby přežil nebo aby konečně přestala ta noční můra, která se vydává za život. Vhodné pro někoho, kdo si chce zkusit zajímavou roli.

Veterinář: doktor gangu, kromě veterinární praxe má druhou podstatně výnosnější laboratorní praxi, kde míchá, co si jen zamanete, extáze na prodej, perník dětem do školky, no prostě všechno. Vhodné pro felčara, co si chce zkusit odvrácenou tvář medicíny.

Agent společnosti Giovani Sangius Internationale: (obsazeno)agent vyslaný zajistit soukromě ukradené klenoty. Upír, měl by vypadat reprezentativně.

Novinář:(obsazeno) zástupce taka trochu jiného tisku který přijel do Pardubic, protože má nos na reportáže. Oceníme fotoaparát a nějaký ty reportáže.

Informátor:(obsazeno) studnice pouliční moudrosti, bude hodně na hráči, jak to pojme, snílek s neobvyklým pozadím.

Doktor: klasický felčar, zajistíme spoustu zajímavé práce.

Obchodník: řetězec obchodů potřebuje obchodníka. Vhodně pro lidi kteří chtějí být ve středu dění ale sami nemají chuť zaplétat se s neznámem.

Člen Mystéria: jeden z magického řádu sídlícího v Pardubicích a shromažďující nejrůznější vědění.

zlodej klenotů:(obsazeno) kdo by nechtel být lupič džentlman, vhodné pro každého, vhodná inspirace se jistě najde. detaily pochopitelně sdelíme vážným zájemcům

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License