Arkánum: Až slunce zapadne
ark.png

Kdy: od 22. - 23. 5. 2010
Kde: Pardubice
Pořádá: Khelben a kolegové
Počet hráčů: 30+
Účast: na přihláška
Kontakt: moc.liamg|munacra.pral#moc.liamg|munacra.pral
Forum: zde na Larpardu
Webové stránky: ve výstavbě


Dokonáno, larp uspěšně proběhl. jak uspěšně ho zhodnotí hráči je na nich samých.


O co jde?

Co je to Arkánum? Je to projekt městského larpu, který tvoří nový svébytný svět inspirovaný moderní urban fantasy jako je svět temnoty, noční hlídka či třeba městské války. Arkánum je svět, kde magie existuje utajena před zraky obyčejných lidí a nadpřirozené bytosti kračí světem. Ačkoliv mnohé motivy byli převzaty, arkánum je svět samostatný a na předlohách nezávislý. A pokud jste znalcem jednoho či druhého, mnohé lze nalézt, mnohé si lze zahrát ale nikdy nebudete mít jistotu, že vaše znalost není jen mýtem, který vás zradí. Arkánum je svět zázračna a tajemství, světem, kde se mnozí bdí nad rovnováhou nikoliv pro přesvědčení a morálku, ale protože jinak by svět skončil a zaniknul v propasti nebytí.

O čem hra bude?
Objevování světa, záhady a detektivní zápletky. Příběhy obyčejných i neobyčejných obyvatel světa, který je tak trochu jiný.

Co si mohu zahrát?
Pro larp jsou připraveny unikátní postavy s rozvinutými příběhy. Nicméně bude na vás, hráčích, jak je pojmete. Klademe důraz na to, abychom vám poskytli vě hře maximum možností.

Jak se přihlásit?
Jednoduché, pošlete nám mail, již brzy budou stránky, kde se dozvíte víc.
Pro základní informace se podívejte na soubor v záložce files.

Kdy se bude hrát?
V sobotu. Hra začne kolem 10-11 hodiny ráno a bude končit nejpozději v 1 hodinu v noci.

Kde se bude hrát?
Hrát se bude v okolí středu města.

Co můžu hrát a jak se tvoří postava?
Rozhodli jsme se, že vám nabídneme do jisté míry předpřipravené role, kterou si budete moci dotvořit tak, aby vám postava co nejvíce vyhovovala. Krátké nástiny rolí jsou na konci tohoto souboru.

Pravidla:
základ pravidel bude veřejný, speciality pro jednotlivá povolání zašleme těm, kteří je budou hrát. Protože hra je velmi krátká budou speciality omezeny na to, co ve hře půjde skutečně použít.

Kostým: hraje se moderní době, kostým je v této hře dobrým doplňkem ale hra na něm nestojí. I přesto by váš kostým měl odpovídat roli

Co budete skutečně a nezbytně potřebovat:
Dlakové budou pařáty a něco čím ztvární fakt, že jsou proměnění.(aspon uši, něco na nos, nebo škrabošku), dlak který to nebude mít se neproměnuje.
Upíři bledý mejkap, umělou krev, zoubky.
Mágové: hodit se vám bude mágovská hůlka, a nosiče na kouzla(koule, prášek)
Snílkové: věci podle toho co budou hrát.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License