Arkanum V
ark.png
logo%20kopie.png

Kdy: 8.3 - 10. 03. 2013
Kde: Nasavrky, Nasavrky 81
Pořádá: Khelben
Počet účastníků: 20
Účast: na přihlášku
Vstupné: 500,- pokud zaplatíte předem, 600,- pokud budete platit na místě
Kontakt: moc.liamg|munacra.pral#moc.liamg|munacra.pral
Stránky http://arkanumlarp2012.wikidot.com
Sdílet: Facebook


O hře

Larp ze světa Arkánum, odehrávají se v alternativním Světě, kde existují lidé třímající nadpřirozenou moc: Jiní. Díky Dohodě a Hlídkám je svět smrtelných udržován v nevědomosti před mocí Jiných a také v relativním klidu. Nicméně ve světě Arkána existují i další Mocnosti a bytosti, které se Dohodou neřídí, mnohdy existující od úsvitu věků a obývající Stínové říše, rozsáhlý alternativní rozměr přiléhající ke světu smrtelných. Tato hra bude o některých z nich. Na rozdíl od minulých her budeme v přírodě. Hra nás zavede na Vysočinu v předvečer Svátku všech svatých v roce 2012. Do malého penzionku, kde se setkává skupina turistů, kteří si z různých důvodů vzali pár dní volna a vyrazili mimo město. A tak se setkává skupina náhodných bytostí, přičemž někteří chtějí jen pár dní klidu, zatímco další se těší na sobotní lov, který prý bude stát za to. Chcete poznat Co se bude dít? Chcete vědět jak ovlivní toto odlehlé místo dění ve světě smrtelných, Jiných a Mocností? Přijďte a poznejte jak dopadne vaše dovolená na samotě u lesa.

Zázemí

V rámci hry vám bude poskytnuto ubytování v chatě a jídlo. S sebou si tedy kromě kostýmu zabalte spacák a pro jistotu karimatku. Také doporučujeme vlastní nádobu na jídlo a příbor.

Hledají se dva pomocní orgové:

Potřeba je mít čas v týdnu před hrou a na samotné hře.(detaily vysvětlím, ale ve zkratce je potřeba abyjste měli čas cca o den až dva dříve a pomůžete mi připravit objekt k larpu a udržíte mě příčetného než dorazí ostatní.) Jídlo a ubytování hrazeno.
zájemci se mohou ozvat na email.


Diskuze

Add a New Comment
Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License