Přihláška

Jak se přihlásit:

Pro účast na hře Arkána VIII, je potřeba učinit tyto kroky:
1) Ozvat se organizátorům se zájmem o hru.
2) Co nejdříve vyplnit registrační formulář (tím zároveň plníte krok jedna).
3) Nejpozději během registrace zaplatit účastnický poplatek.
4) Před začátkem hry projít registrací.


1)

Ozvat se orgům na kontaktní mail moc.liamg|munacra.pral#moc.liamg|munacra.pral. Je možné použít i jiný kanál jako FB, G+. Tento krok je v zásadě informativní a speciálně ho sem píši, protože někteří nejsou schopni učinit ani to.


2)

Registrace na hru proběhne ve dvou vlnách. První vlna začíná 12.1.2016 a umožní vám zarezervovat si včasně některou z nabízených postav a nebo si navrhnout vlastní podle svých preferencí. Tato možnost je dostupná cca do 15.2.2016, kdy začne druhá vlna přihlašování. Po tomto datu bychom rádi doobsadili potřebné postavy a to poskytne jen minimální prostor pro změny.

Registrační formuláře Arkánum VIII:

přihlašovací formulář pro hráče

registrační formulář pro CP


3) Účastnický poplatek

Základní vstupné je 800,-. Podle zkušenosti s loňskem jsem rozhodnut účastnický poplatek pro letošek rozvrstvit. Rád bych tak umožnil účast lidem s napjatějším rozpočtem a zároveň doufám vybrat dost, aby bylo možné hru rozšířit o nové, výpravnější prvky. Velikost vstupného neovlivní postavy, ani jejich výběr. Jedná se o možnost rozšíření rekvizit a výpravnost hry.

0,- Spáč Plně dotované místo - Pro ty,jež zasvětí veškerý čas organizaci Arkána. CPčka, bestiář, orgové, pro případné velmi chudé studenty a nebo ty, kteří si zaskočí zahrát krátkou roličku. Řešeno individuálně s organizátory

400 ,- Snílek Dotované vstupné - Je to méně, než je třeba na hru vybrat. Pokud máte o hru zájem a rádi byste jeli, ale nemůžete si dovolit zaplatit plné vstupné, tato varianta nám umožní pokrýt cenu nejzákladnějších materiálů pro vás a alespoň část nákladů na hru.
Zahrnuje: Účast na hře, Placku, Průkaz Jiného, Základní materiály na hru a Černobílé karty schopností.

800,- Jiný Nedotované vstupné - Toto vstupné nám vytvoří rozpočet, za který bychom hru rádi udělali a umožní nám nasadit do hry i něco víc než pár papírů a drobností. Zahrnuje: Účast na hře, Placku, Průkaz jiného, Základní materiály na hru, UV set, Pásku do šera a Sadu barevných karet schopností.

1200,- Hlídkař Dotující vstupné - Pokud nám dáte toto vstupné, umožníte nám rozšířit hru o prvky navíc. Ať už je to vyšší počet CPček, hracích lokací a nebo artefaktů, které budeme moci do hry vyrobit.
Zahrnuje: Účast na hře, Placku, Průkaz jiného, Základní materiály na hru, UV set, Pásku do šera, Sadu barevných karet schopností ve foilové verzi a jako upomínku si budete moci vybrat jeden z drobných herních předmětů.

2000+ Inkvizice Mecenášské vstupné - Podpoříte li nás takto, získáte naši nehynoucí vděčnost.
Zahrnuje: Účast na hře, Placku, Průkaz jiného, Základní materiály na hru, UV set, Pásku do šera, Sadu barevných karet schopností v foilové verzi a jako bonus dostanete svou vlastní sošku prastarého z pálené keramiky.

Jakmile budete mít potvrzenou svou přihlášku, můžete zaplatit.

1) Buď platbou na účet Larpardu o.s. číslo bankovního učtu 670100-2205373870/6210 Mbank, do zprávy pro příjemce napište Arkánum a vaše jméno, Jako variabilní symbol 2503
2) Osobně se zastavit za hlavním organizátorem.

Pokud máte o hru zájem, ale peníze jsou pro vás nepřekonatelný problém, je možné se individuálně domluvit.

Storno: pokud zjistíte, že nemůžete dorazit a dáte nám vědět nejpozději do týdne před hrou, dostanete své peníze celé zpět. V případě, že to bude později, vyřešíme storno individuálně.


4)

Registrace před hrou bude tradičně klouzavá. V týdnu před hrou bude možné zastavit se u hlavního orga a vše potřebné vyřídit. Zde dostanete fyzické materiály ke hře, nezbytné rekvizity, herní předměty apod. Pro ty z vás, kteří jsou mimopardubičtí proběhne registrace v pátek dopoledne. Místo a čas ještě upřesníme.


Diskuze

Add a New Comment
Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License